Гвинт М3 DIN 912 з циліндричною голівкою і шестигранним шліцом
Високоміцні гвинти використовуються в багатьох сферах виробництва, особливо при тяжкому машинобудуванні, будівельних роботах, зведенні мостів. Завдяки міцній стяжці металоконструкцій можна обійтися без зварювання, що дуже економить час реалізації поставленого завдання.
Деталі DIN 912 мають вигляд шпильки, оскільки голівка циліндрична і довгаста, має невеликий діаметр. У ній знаходиться шліц у вигляді шестикутника під імбусовий ключ. Такий шліц дозволяє докладати до гвинта великі зусилля під час кручення.
Вироби з високоміцної сталі не мають покриття і тому схильні до корозії, хоча і меншою мірою, ніж зі звичайних сталей. Якщо є необхідність, гвинти міцністю 10.9 можна покрити цинком, що захистить їх від іржавіння.

Технічні характеристики гвинта М3 DIN 912 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби (великий/дрібний) |
P |
0.5/- |
|
Діаметр голівки |
D |
5.5 |
|
Висота голівки |
k |
3 |
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
s |
2.5 |
|
Довжина різьби |
b |
18 |
|
Діапазон довжини гвинта |
L | 4 - 50 |
Дізнавайтеся всі нюанси застосування високоміцного кріплення від фахівців – співробітників компанії «Зевс». Наші менеджери дадуть відповідь на всі питання і допоможуть зробити раціональний вибір – купити гвинти DIN 912 міцністю 10.9 або інше кріплення з кращими для вас характеристиками. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Вся продукція відповідає стандартам ГОСТ, DIN, ISO.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 10.9 |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Діаметр головки | 5.5 мм |
| Висота головки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
- Ціна: від 1 ₴




