Гвинт М18 DIN 7991 з потайною голівкою
Гвинт-потай М18 DIN 7991 міцністю 8.8 виготовляється під шестигранник або зірку. Дане високоміцне кріплення використовується в будівельній галузі та виробничих сферах для закріплення деталей, що використовуються при навантаженні. Такий гвинт може мати два виконання шліцю - під шестигранник або зірку.
Готовий виріб може проходити оцинкування, для експлуатації в сирому, вологому середовищі, а також для збільшення характеристик міцності.
Конструкція гвинта DIN 7991

Таблиця характеристик гвинта DIN 7991 (мм):
| Найменування | Значення | |
| d - Діаметр різьби | 18 | |
| P - Крок різьби | 2,5 | |
| S - розмір під ключ | 12 | |
| t - мін | 5,3 | |
| b - довжина різьби | 48 | |
Ми виробляємо елементи кріпильного типу для будівництва, виробництва та побутових потреб і пропонуємо їх оптовикам з усієї України за найрозумнішою ціною. Телефонуйте менеджерам компанії «Зевс», щоб купити гвинти DIN 7991 міцністю 8.8 і отримати консультацію від кваліфікованих фахівців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 18 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Діаметр головки | 33 мм |
| Висота головки | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7991 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 64 ₴




