Гвинт М14 DIN 912 з циліндричною голівкою і шестигранним шліцом
Високоміцний гвинт М14 DIN 912 може бути створений у класі міцності 12.9. Для отримання таких особливо міцних характеристик при виробництві елемента вибирається якісна сталь 30ХГСА, яка після проходження процедур термічного поліпшення здатна надати метизу настільки високі експлуатаційні властивості.
Виробу даного типу властива універсальність – його можна використовувати безпосередньо як гвинт або болт, зафіксувавши за допомогою гайки.
Конструкція гвинта DIN 912

Технічні характеристики гвинта DIN 912 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби (великий/дрібний) |
Р |
1.5/2 |
|
Діаметр голівки |
D |
21 |
|
Висота голівки |
k |
14 |
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
s |
12 |
|
Довжина різьби |
b |
40 |
Дізнайтесь більше про створення та застосування високоміцного кріплення від менеджерів заводу «Зевс». Наші досвідчені співробітники допоможуть вам визначитися з необхідним видом металовиробу та забезпечать точною інформацією про будь-який виріб. Купити гвинти DIN 912 міцністю 12.9 або інших класів для вирішення будь-якого конструкторського задуму можна на нашому сайті, заповнивши онлайнову форму.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробів при мінімальному терміні комплектування замовлення. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Діаметр головки | 21 мм |
| Висота головки | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
- Ціна: від 19,73 ₴




