Гровер Ф14 DIN 74361 С посилений
Шайби Ф14 мають форму сферичного розрізаного кільця, яке виготовляється з пружинної вуглецевої сталі з урахуванням усіх вимог стандарту якості DIN 74361. Широко застосовуються в таких сферах людської діяльності:
- Автомобілебудування.
- Машинобудування.
- Та інші.
Цинкове покриття здатне тривалий період протистояти корозії в навколишньому середовищі з підвищеною вологістю.
Конструкція шайб DIN 74361 С

Технічні характеристики пружинної шайби Ф14 DIN 74361 (мм):
| Характеристика | Позначення | Значення |
| Внутрішній діаметр | d1 | 14.5 |
| Зовнішній діаметр | d2 | 26 |
| Діаметр верхньої частини | d3 | 17 |
| Висота шайби | h | 6 |
| Радіус | r | 14 |
Для того, щоб купити пружинні шайбы DIN 74361 С Ви можете скористатися допомогою онлайн менеджера або зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті. У зв'язку з постійним розширенням клієнтської бази було запроваджено гнучку систему знижок для постійних покупців. Компанія «Зевс» надає великий асортимент сертифікованої метизної продукції на ринку України. Виконуємо своєчасну та швидку доставку зручним для Вас способом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Внутрішній діаметр | 14.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Товщина шайби | 6 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 74361 С |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20,72 ₴




