Гровер Ф16 DIN 74361 С посилений
Для захисту поверхні шайб Ф16 DIN 74361 наноситься від корозії захисний шар цинку за допомогою гальванічного способу. Застосовується кріплення у таких сферах людської діяльності:
- Машинобудування.
- Автомобілебудування.
- Та інші.
Використовуються для запобігання мимовільному відкручуванню таких кріпильних елементів:
- Гайок.
- Болтів.
- Гвинтів.
Конструкція шайб DIN 74361 С

Технічні характеристики пружинної шайби Ф16 DIN 74361 (мм):
| Характеристика | Позначення | Значення |
| Внутрішній діаметр | d1 | 16.5 |
| Зовнішній діаметр | d2 | 26.5 |
| Діаметр верхньої частини | d3 | 18 |
| Висота шайби | h | 6.5 |
| Радіус | r | 15 |
Для того, щоб купити пружинні шайбы DIN 74361 С Ви можете скористатися допомогою онлайн менеджера або зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті. У зв'язку з постійним розширенням клієнтської бази було запроваджено гнучку систему знижок для постійних покупців. Компанія «Зевс» надає великий асортимент сертифікованої метизної продукції на ринку України. Виконуємо своєчасну та швидку доставку зручним для Вас способом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 16.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 26.5 мм |
| Товщина шайби | 6.5 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 74361 С |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22,57 ₴




