Гвинт М22 DIN 912, ГОСТ 11738-84 з внутрішнім шестигранником
Гвинти з циліндричною голівкою та шестигранним заглибленням під ключ. Гвинт DIN 912, ГОСТ 11738-84, ISO 21269, ISO 4762, DIN 6912, DIN 7984 клас міцності 8.8. Застосовується кріплення у різних галузях виробництва: машинобудуванні, автомобілебудуванні, меблевому виробництві, приладобудуванні, авіабудуванні та інших галузях.
Виробляють вироби з конструкційної сталі 35 з наступним загартуванням і відпусткою. Наявність високого класу міцності 8.8 дозволяє використовувати деталі в сильнонавантажених конструкціях та відносить їх до категорії високоміцних металовиробів. Для експлуатації в сирому середовищі елементи повинні проходити оцинкування з метою збільшення міцності та захисту від корозії.

Основні характеристики гвинта М22 DIN 912 (мм):
|
Номінальний діаметр |
D |
М22 |
|
|
Крок різьби |
P |
2.5 |
|
|
Довжина різьби |
B (min) |
56 |
|
|
Діаметр голівки |
Dk |
(max) |
33 |
|
(max) |
33.39 |
||
|
(min) |
32.61 |
||
|
Висота голівки |
K |
22 |
|
|
Розмір під ключ |
S (nom) |
17 |
|
Замовити гвинти DIN 912, ГОСТ 11738-84 клас міцності 8.8 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною, нижчою від ринку на 3-10%.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 22 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Діаметр головки | 33 мм |
| Висота головки | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Різьба | повна або часткова |
| Стандарт | DIN 912, ГОСТ 11738-84 |
- Ціна: від 89 ₴




