Гвинт М12 DIN 7991 з потайною голівкою і внутрішнім шестигранником
Гвинт з потайною голівкою М12 встановлюється «заподлицо», утворюючи рівну поверхню на деталях, що з'єднуються. DIN 7991 регламентує виготовлення металовиробів, конструкційно являють собою стрижень із зовнішнім метричним різьбленням, з одного боку доповнений голівкою у формі усіченого конуса. Поглиблення, призначене для затягування кріплення, має шестигранну форму, а значить гвинт відрізняється низькою ймовірністю зриву шліцю.

Розміри гвинта з потайною голівкою М12 (мм):
|
Номінальний діаметр гвинта |
d |
М12 |
|
Крок різьби |
P |
1.75 |
|
Діаметр голівки |
dk |
26.8 |
|
Висота голівки |
k |
7.44 |
|
Розмір під ключ |
s |
8 |
|
Довжина гвинта |
l |
20-200 |
За DIN 7991 гвинт М12 має вагу, представлену у таблиці:
|
Довжина гвинта (мм) |
Теоретична маса гвинта (г) |
|
20 |
21.2 |
|
25 |
24.8 |
|
30 |
28.5 |
|
35 |
32.1 |
|
40 |
35.7 |
|
45 |
39.35 |
|
50 |
43.0 |
|
55 |
48.5 |
|
60 |
54.0 |
|
70 |
62.9 |
|
80 |
71.8 |
|
90 |
80.7 |
|
100 |
89.6 |
|
110 |
98.5 |
|
120 |
107.4 |
Замовити гвинти із внутрішнім шестигранником та потайною голівкою DIN 7991 можна на сайті компанії «Зевс» всього за кілька хвилин.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте:
- ціни нижчі за ринок на 3-10%;
- знижки при оптовому придбанні кріплення;
- продукцію відповідно до стандартів ГОСТ, DIN, ISO;
- доставку по всій Україні в обумовлені терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Діаметр головки | 26.8 мм |
| Висота головки | 7.44 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7991 |
- Ціна: від 7,69 ₴
- Спосіб упаковки: Гвинти DIN 7991 упаковуються в картонні коробки, кількість штук в упаковці залежить від діаметра гвинтів, кількість гвинтів кратне 10.




