Гвинт М14 DIN 7991 з потайною голівкою і внутрішнім шестигранником
Стандарт DIN 7991 регулює виготовлення гвинтів із потайною голівкою та виїмкою у формі шестигранника або зірочки. Аналогічні гвинти також виготовляються за ISO 10642. Шестигранний шліц дозволяє закручувати металовироби з максимальним зусиллям, а потайна голівка встановлюється врівень з поверхнею деталей.

Розміри гвинта з потайною голівкою М14 (мм):
|
Номінальний діаметр гвинта |
d |
М14 |
|
Крок різьби |
P |
2 |
|
Діаметр голівки |
dk |
30.88 |
|
Висота голівки |
k |
8.4 |
|
Розмір під ключ |
s |
10 |
|
Довжина гвинта |
l |
20-200 |
Замовити гвинти із внутрішнім шестигранником та потайною голівкою DIN 7991 можна на сайті компанії «Зевс» всього за кілька хвилин.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте:
- ціни нижчі за ринок на 3-10%;
- знижки при оптовому придбанні кріплення;
- продукцію відповідно до стандартів ГОСТ, DIN, ISO;
- доставку по всій Україні в обумовлені терміни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Діаметр головки | 30.88 мм |
| Висота головки | 8.4 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7991 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 17,07 ₴
- Спосіб упаковки: Гвинти DIN 7991 упаковуються в картонні коробки, кількість штук в упаковці залежить від діаметра гвинтів, кількість гвинтів кратне 10.




