Болт М27 ГОСТ 7798-70 клас міцності 12.9
Болти ГОСТ 7805-70 та ГОСТ 7798-70 – це кріпильний виріб у вигляді стрижня з різьбленням та голівкою шестигранної форми. Випуск таких виробів також регламентується стандартами DIN 933 і DIN 931. Метизи, що мають високоміцнісні характеристики, виробляються з вуглецевої сталі методом холодного штампування.
Для підвищення твердості готовий продукт піддають складній процедурі термічного загартування, після якої елементи дуже тверді, проте зворотним боком медалі є їхня крихкість. Для підвищення пластичності деталей провадиться процес відпустки. Клас міцності 12.9 – найвищий, тому болти використовують у відповідальних понад навантажених з'єднаннях.
Конструкція болта ГОСТ 7798-70
Основні технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Розмір «під ключ» |
s |
27 |
|
Довжина болта |
l |
20-300 |
|
Висота голівки |
k |
12 |
|
Крок різьби |
P |
2.5 |
|
Довжина різьби |
d |
42/61 |
|
Клас міцності |
|
12.9 |
Теоретична вага болтів (1000 шт.) М27 ГОСТ 7798-70
|
Довжина болта (мм) |
Вага одного болта (г) |
|
60 |
446.5 |
|
65 |
467.7 |
|
75 |
513.6 |
|
80 |
536.1 |
|
85 |
558.6 |
|
90 |
581 |
|
95 |
603.5 |
|
100 |
626 |
|
105 |
648.5 |
|
110 |
671 |
|
115 |
693.5 |
|
120 |
716 |
|
125 |
738.5 |
|
130 |
761 |
|
140 |
806 |
|
150 |
850.1 |
|
160 |
895.9 |
|
165 |
918.2 |
|
170 |
940.5 |
|
180 |
985.9 |
|
190 |
1031 |
|
200 |
1076 |
|
210 |
1211 |
|
220 |
1166 |
|
230 |
1211 |
|
240 |
1256 |
|
250 |
1301 |
|
260 |
1346 |
|
370 |
1391 |
|
280 |
1436 |
|
300 |
1526 |
Компанія «Зевс» - надійний виробник та імпортер високоміцних виробничих та будівельних товарів по всій Україні. Ми самі виготовляємо кріплення, тому воно поставляється без націнок та переплат. Всі вироби відповідають стандарту та проходять ретельну перевірку, після чого отримують сертифікат якості. Доставка здійснюється по всій Україні одразу після внесення оплати. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. У нас ви знайдете великий асортимент виробів із різними типорозмірами. При виникненні труднощів у виборі металовиробів або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дружківський метизний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Висота головки | 17 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр головки | 45.6 мм |
| Клас міцності | 12.9 |
| Матеріал болта | Високоміцна сталь |
| Метрична різьба, М | 27 мм |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Наявність гайки | Так |
| Покриття | Цинк |
| Розмір під ключ | 41 мм |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Крок різьби | 3 мм |
| Ширина головки | 41 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
| Можливе покриття | Гаряче цинкування, без покриття, гальванічне покриття |
| Довжина болта | 35 - 300 мм |
| Довжина різьби | повна або часткова |
| Марка сталі | 40Х, 40ХНМА, 30ХГСА |
| Матеріал виготовлення | сталь конструкційна легована сталь конструкційна вуглецева високо якісна |
| Рекомендовані гайки | шестигранні ГОСТ 5915-70, DIN 934, самоконтрящаяся ГОСТ Р 50273-92, DIN 985, з фланцем ГОСТ Р 50592-93, DIN 6923, контргайки ГОСТ 8968-75 |
| Рекомендовані шайби | гровер ГОСТ 6402-70, DIN 127, косі ГОСТ 10906-78, DIN 434, плоскі ГОСТ Р 52646-2006, DIN 125, збільшені ГОСТ 6958-78, DIN 9021 |
| Стандарти | DIN 931, DIN 933, ГОСТ 7798-70, ГОСТ 7805-70 |
- Ціна: від 182 ₴/кг
- Спосіб упаковки: Болти високоміцні в класі міцності 12.9 відпускаються у картонних коробках.






