Гвинт М6 DIN 965, ГОСТ 17475-80 з потайною голівкою і хрестоподібним шліцом
Виробництво гвинтів М6 з потайною голівкою регулюється стандартом ГОСТ 17475-80. Залежно від форми заглиблення під викрутку розрізняють металовироби:
- з прямим шліцем (виконання 1) – частково відповідають стандарту DIN 963;
- з хрестовим шліцем (виконання 2) – аналогічні гвинти DIN 965 та ISO 7046.
Кріплення потай забезпечує надійне і приховане з'єднання, так як його голівка у формі зрізаного конуса після установки не виступає над поверхнею деталей, що з'єднуються.

Розмір гвинтів потай М6 (мм):
|
Діаметр голівки, D |
11 |
|
Діаметр хрестоподібного шліца, m |
6,5 |
|
Висота голівки k, не більше |
3 |
|
Глибина хрестоподібного шліца h, не більше |
2,7 |
|
Номер хрестоподібного шліца |
3 |
|
Крок різьби великий |
1 |
Теоретична маса 1000 гвинтів М6 ГОСТ 17475-80, кг
|
Довжина гвинта (мм) |
Вага |
|
8 |
2,093 |
|
9 |
2,271 |
|
10 |
2,445 |
|
11 |
2,620 |
|
12 |
2,794 |
|
13 |
2,969 |
|
14 |
3,144 |
|
16 |
3,493 |
|
18 |
3,842 |
|
20 |
4,191 |
|
22 |
4,541 |
|
25 |
5,064 |
|
28 |
5,588 |
|
30 |
5,938 |
|
32 |
6,287 |
|
35 |
6,811 |
|
38 |
7,335 |
|
40 |
7,684 |
|
42 |
8,034 |
|
45 |
8,557 |
|
48 |
9,082 |
|
50 |
9,430 |
|
55 |
10,304 |
|
60 |
11,177 |
Замовити гвинти з потайною голівкою DIN 965, ГОСТ 17475-80 можна на сайті компанії «Зевс» оптом та в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу, при мінімальному терміні комплектування замовлення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні одразу після внесення оплати. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Клас міцності | 4.8 |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 11 мм |
| Висота головки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 965, ГОСТ 17475-80 |
- Ціна: від 0,80 ₴
- Спосіб упаковки: Гвинти DIN 965, ГОСТ 17475-80 упаковуються в картонні коробки.




