Гайка М5 DIN 1624 забивна
Врізна гайка DIN 1624 M5, відмінною рисою якої є наявність зубців, що забезпечують їй надійну фіксацію і стійкість при монтажі.
Для використання вимагає наявності заготовленого отвору під основну частину з різьбою. Проблемним є використання з твердими металами. Грамотне застосування металовиробів за призначенням дозволить вам підвищити ефективність роботи та виробництва.
Конструкція гайки DIN 1624

Таблиця типорозмірів гайки DIN 1624 М5 (мм):
|
Номінальний діаметр різьби всередині гайки, d |
Зовнішній діаметр різьбової частини, d2 |
Висота гайки, l |
Висота зуба, a |
Зовнішній діаметр гайки, b |
|
M5 |
6.3 |
8 |
5.5 |
17 |
За бажанням завод «Зевс» може виготовити виріб відповідно до ваших креслень та ескізів. За деталями звертайтеся за телефоном, вказаним на сайті, або до менеджерів у чаті. Доставка здійснюється по всій території України. При оптовому замовленні гайки DIN 1624 гарантовано отримуєте знижку! Вся продукція постачається після попередньої перевірки в ВТК. У нас ви знайдете великий асортимент металовиробів з різними типорозмірами. Ціни нижчі за ринкові на 3-10%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Меблева забивна |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1624 |
- Ціна: від 1,14 ₴




