Гайка М6 DIN 1624 забивна
Гайка врізна DIN 1624 М6 виготовляється з якісної сталі, забезпечуючи тим самим відмінну взаємодію з деревними матеріалами. Виробляється у двох виконаннях. Залежно від поставленого завдання, ви можете вибрати металовироби відповідних розмірів і параметрів. Цинкування гарантує довгий термін служби кріпильного виробу в умовах підвищеної вологості та вогкості.
Конструкція гайки DIN 1624

Таблиця типорозмірів гайки DIN 1624 М6 (мм):
|
Номінальний діаметр різьби всередині гайки, d |
Зовнішній діаметр різьбової частини, d2 |
Висота гайки, l |
Висота зуба, a |
Зовнішній діаметр гайки, b |
|
М6 |
7.3 |
9 |
7 |
19 |
|
7.5 |
12 |
8.5 |
19 |
За бажанням завод «Зевс» може виготовити виріб відповідно до ваших креслень та ескізів. За деталями звертайтеся за телефоном, вказаним на сайті, або до менеджерів у чаті. Доставка здійснюється по всій території України. При оптовому замовленні гайки DIN 1624 гарантовано отримуєте знижку! Вся продукція постачається після попередньої перевірки в ВТК. У нас ви знайдете великий асортимент металовиробів з різними типорозмірами. Ціни нижчі за ринкові на 3-10%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Меблева забивна |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Ширина | 19 мм |
| Висота | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1624 |
- Ціна: від 1,20 ₴




