Гайка М8 DIN 1624 забивна
Гайка вусикова DIN 1624 М8 – широкопрофільний металевий виріб, що дозволяє підвищити продуктивність при складанні складних конструкцій. Має захист від впливу зовнішніх факторів і корозії.
Використання технології цинкування дозволяє здешевити процес виробництва в порівнянні з нержавіючим кріпленням, що робить деталь ще більш доступною і дешевою. Врізна гайка виготовляється в метричній системі з високими вимогами точності, що забезпечує легке вкручування болтів і гвинтів відповідного розміру.
Конструкція гайки DIN 1624

Таблиця типорозмірів гайки DIN 1624 М8 (мм):
|
Номінальний діаметр різьби всередині гайки, d |
Зовнішній діаметр різьбової частини, d2 |
Висота гайки, l |
Висота зуба, a |
Зовнішній діаметр гайки, b |
|
М8 |
9.7 |
11 |
7.5 |
22 |
|
9.9 |
15 |
9.5 |
22 |
За бажанням завод «Зевс» може виготовити виріб відповідно до ваших креслень та ескізів. За деталями звертайтеся за телефоном, вказаним на сайті, або до менеджерів у чаті. Доставка здійснюється по всій території України. При оптовому замовленні гайки DIN 1624 гарантовано отримуєте знижку! Вся продукція постачається після попередньої перевірки в ВТК. У нас ви знайдете великий асортимент металовиробів з різними типорозмірами. Ціни нижчі за ринкові на 3-10%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Меблева забивна |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1624 |
- Ціна: від 1,81 ₴




