Гайка М10 DIN 1624 забивна
Гайка забивна (усова) DIN 1624 М10 – металовироби, призначені для утворення з'єднань з гвинтами та болтами в умовах роботи з деревом, а також при необхідності фіксації положення гайки.
Наявність гострих зубців дозволяє без зусиль закріпити положення виробу навіть у найтвердіших породах дерева. Використання при роботі з металами може призвести до загину і надлому зубців.
Конструкція гайки DIN 1624

Таблиця типорозмірів гайки DIN 1624 М10 (мм):
|
Номінальний діаметр різьби всередині гайки, d |
Зовнішній діаметр різьбової частини, d2 |
Висота гайки, l |
Висота зуба, a |
Зовнішній діаметр гайки, b |
|
M10 |
11.9 |
13 |
10 |
25 |
За бажанням завод «Зевс» може виготовити виріб відповідно до ваших креслень та ескізів. За деталями звертайтеся за телефоном, вказаним на сайті, або до менеджерів у чаті. Доставка здійснюється по всій території України. При оптовому замовленні гайки DIN 1624 гарантовано отримуєте знижку! Вся продукція постачається після попередньої перевірки в ВТК. У нас ви знайдете великий асортимент металовиробів з різними типорозмірами. Ціни нижчі за ринкові на 3-10%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Меблева забивна |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1624 |
- Ціна: від 2,85 ₴




