Гвинт М10×1.25 DIN 912, ГОСТ 11738-84 з внутрішнім шестигранником і дрібною різьбою
Гвинт з дрібним кроком різьблення – це міцне кріплення, що дозволяє запобігти люфту деталей і забезпечити необхідну герметичність з'єднання. Виготовляється такий метиз відповідно до конструкції та розмірів, зазначених у німецькому стандарті DIN 912 або міжнародному ISO 21269.
Конструктивно виріб ГОСТ 11738-84 - це стрижень з дрібним різьбленням, на одній стороні якого розташована циліндрична головка з внутрішнім шестигранником. Завдяки такій конструкції деталь може застосовуватися у вібронавантажених з'єднаннях, витримати багаторазовий монтаж і не виступає над поверхнею деталей, що скріплюються.
Наша компанія «Зевс» пропонує купити високоміцний гвинт з дрібним різьбленням DIN 912 у наступних типорозмірах:
М10×1,25×20, М10×1,25×25, М10×1,25×30, М10×1,25×35, М10×1,25×40, М10×1,25×45, М10× 1,25×50, М10×1,25×55, М10×1,25×60, М10×1,25×65, М10×1,25×70, М10×1,25×75, М10×1, 25х80, М10х1,25х90, М10х1,25х100.

Технічні характеристики гвинта М10 (мм):
|
Номінальний діаметр |
D |
М10 |
|
Крок різьблення (дрібний) |
P |
1.25 |
|
Довжина різьблення |
b |
32 |
|
Діаметр голівки |
dk |
16 |
|
Висота голівки |
k |
10 |
|
Розмір під ключ |
S |
8 |
Матеріалом для виробництва гвинтів із циліндричною головкою є конструкційна сталь 30ХГСА. Для покупки високоміцних гвинтів М10 з дрібним кроком різьби, рівним 1.25 мм, зверніться до наших менеджерів за вказаними на сайті телефонами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Діаметр головки | 16 мм |
| Висота головки | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
- Ціна: від 142 ₴/кг
- Спосіб упаковки: картонний короб




