Гвинт М12×1.25 DIN 912, ГОСТ 11738-84 з внутрішнім шестигранником і дрібною різьбою
Високоміцний гвинт із шестигранним шліцем DIN 912 – це кріплення з класом міцності 12.9, що дозволяє забезпечити надійне з'єднання в умовах підвищених навантажень.
Виконуються вироби з циліндричною голівкою та внутрішнім шестигранником ГОСТ 11738-84 з конструкційної сталі 30ХГСА, так званої хромансиль, яка призначена для виготовлення деталей, що працюють при знакозмінних навантаженнях.
Наша компанія пропонує купити високоміцний гвинт М12 з дрібним різьбленням DIN 912 у наступних типорозмірах:
М12×1,25×25, М12×1,25×30, М12×1,25×35, М12×1,25×40, М12×1,25×45. М12×1,25×50.

Технічні характеристики гвинта М12 (мм):
|
Номінальний діаметр |
D |
М12 |
|
Крок різьблення (дрібний) |
P |
1.25 |
|
Довжина різьблення |
b |
36 |
|
Діаметр голівки |
dk |
18 |
|
Висота голівки |
k |
12 |
|
Розмір під ключ |
S |
10 |
Циліндрична голівка гвинта ISO 21269 розташовується в одній площині з поверхнею деталі, а внутрішній шестигранник можна затягувати з максимальним моментом затягування.
Для замовлення кріплення з великим або дрібним кроком різьблення звертайтесь до менеджерів підприємства «Зевс». Нестандартні металовироби виготовимо на замовлення. Доставка здійснюється по всій Україні. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Діаметр головки | 18 мм |
| Висота головки | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
- Ціна: від 145 ₴/кг
- Спосіб упаковки: картонний короб




