Гвинт М12×1.5 DIN 912, ГОСТ 11738-84 з внутрішнім шестигранником і дрібною різьбою
Гвинт з голівкою циліндричної форми та шестигранним шліцем DIN 912 має ряд переваг, завдяки яким широко використовується і є кріпленням високої надійності:
- Циліндрична голівка гвинта не виступає над поверхнею деталей, що скріплюються.
- Внутрішній шестигранник можна неодноразово розгвинчувати, якість з'єднання при цьому залишається на колишньому рівні. Також шліц у формі шестигранника дозволяє максимально затягнути гвинт.
- Циліндричний стрижень з дрібним кроком різьблення, рівним 1.5 (мм), запобігає люфту та самовідгвинчування з'єднання.
Наша компанія пропонує купити високоміцний гвинт з дрібним різьбленням DIN 912 у наступних типорозмірах:
М12×1,5×20, М12×1,5×25, М12×1,5×30, М12×1,5×35, М12×1,5×40, М12×1,5×45. М12×1,5×50, М12×1,5×55, М12×1,5×60, М12×1,5×65, М12×1,5×70, М12×1,5×75, М12× 1,5×80, М12×1,5×90, М12×1,5×100.

Технічні характеристики гвинта М12 (мм):
|
діаметр |
D |
М12 |
|
Крок різьблення (дрібний) |
P |
1.5 |
|
Довжина різьблення |
b |
38 |
|
Діаметр голівки |
dk |
16 |
|
Висота голівки |
k |
12 |
|
Розмір під ключ |
S |
10 |
Гвинт з дрібним різьбленням ISO 21269 має високий клас міцності 12.9 і називається високоміцним. Аналогічне кріплення з внутрішнім шестигранником виробляють за ГОСТ 11738. Матеріалом є легована сталь 30ХГСА. Для замовлення якісного кріплення – телефонуйте нашим фахівцям. Будемо раді допомогти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 18 мм |
| Висота головки | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
- Ціна: від 145 ₴/кг
- Спосіб упаковки: картонний короб




