Гвинт М14×1.5 DIN 912, ГОСТ 11738-84 з внутрішнім шестигранником і дрібною різьбою
Гвинти, що відповідають стандартам DIN 912, ГОСТ 11738-84 та ISO 21269 мають циліндричну голівку, в центрі якої знаходиться внутрішній шестигранник. Представлені вироби виготовлені з класом міцності 12.9, тому можуть бути використані в серйозних навантаженнях конструкціях.
Пропонуємо придбати гвинт DIN 912 у наступних типорозмірах:
М14х1,5х25, М14х1,5х30, М14х1,5х35, М14х1,5х40, М14х1,5х45. М14×1,5×50, М14×1,5×55, М14×1,5×60, М14×1,5×65, М14×1,5×70, М14×1,5×75, М14× 1,5×80, М14×1,5×90, М14×1,5×100, М14×1,5×120, М14×1,5×140.

Технічні характеристики гвинта М14 (мм):
|
Номінальний діаметр |
D |
М14 |
|
Крок різьблення (дрібний) |
P |
1.5 |
|
Довжина різьблення |
b |
40 |
|
Діаметр голівки |
dk |
21 |
|
Висота голівки |
k |
14 |
|
Розмір під ключ |
S |
12 |
У разі виникнення питань щодо представленого кріплення, зв'яжіться з менеджерами компанії «Зевс». Замовлення можна здійснити оптом або в роздріб. Доставка товару здійснюється найкращими компаніями-перевізниками. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Завжди в наявності на складі великий асортимент кріпильних деталей за ціною, нижчою від середньоринкового показника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 21 мм |
| Висота головки | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
- Ціна: від 147 ₴/кг
- Спосіб упаковки: картонний короб




