Гвинт М16×1.5 DIN 912, ГОСТ 11738-84 з внутрішнім шестигранником і дрібною різьбою
Високоміцний гвинт з дрібним різьбленням - це кріплення, що часто використовується в тонкостінних деталях, а також вібронавантажених конструкціях. Виготовляються металовироби з циліндричною голівкою відповідно до регламенту технічних стандартів ГОСТ 11738 та DIN 912. Особлива форма поглиблення на головці – внутрішній шестигранник дозволяє прикласти до виробу максимальне зусилля затягування.
Гвинт у класі міцності 12.9 випускають із високоякісної легованої сталі 30ХГСА, яка набагато перевершує звичайну сталь за міцністю та ударною в'язкістю. Наша компанія пропонує купити високоміцний гвинт М16 DIN 912 у наступних типорозмірах:
М16×1,5×30, М16×1,5×35, М16×1,5×40, М16×1,5×45. М16×1,5×50, М16×1,5×55, М16×1,5×60, М16×1,5×65, М16×1,5×70, М16×1,5×75, М16× 1,5×80, М16×1,5×90, М16×1,5×100, М16×1,5×120, М16×1,5×140

Технічні характеристики гвинта М16 (мм):
|
Номінальний діаметр |
D |
М16 |
|
Крок різьблення (дрібний) |
P |
1.5 |
|
Довжина різьблення |
b |
44 |
|
Діаметр голівки |
dk |
24 |
|
Висота голівки |
k |
16 |
|
Розмір під ключ |
S |
14 |
Наше підприємство виробник "Зевс" зарекомендував себе як надійний постачальник якісного кріплення. Пропонуємо придбати гвинт із циліндричною головкою та внутрішнім шестигранником. Також є великий асортимент інших металовиробів з різних марок сталі; з високим чи звичайним класом міцності; відповідного стандартам та відмінного від них; з великим чи дрібним кроком різьблення. Виконуємо замовлення максимально швидко та доставляємо службами доставки по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 24 мм |
| Висота головки | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
- Ціна: від 150 ₴/кг
- Спосіб упаковки: картонний короб




