Гвинт М20×1.5 DIN 912, ГОСТ 11738-84 з внутрішнім шестигранником і дрібною різьбою
Гвинти, що виробляються відповідно до ISO 21269, мають низку конструктивних особливостей:
- Голівка циліндричної форми, яка після монтажу не виступає над поверхнею деталей, що скріплюються.
- Стрижень з дрібним різьбленням, що дозволяє точно регулювати з'єднання.
- Внутрішній шестигранник дає кілька переваг: максимальний момент затягування та можливість багаторазового монтажу з'єднання.
Високоміцний гвинт ГОСТ 117378 виготовляється із сталі 30ХГСА та проходить процедури загартування та відпустки, після яких клас міцності становить 12.9.
Наша компанія пропонує купити високоміцний гвинт DIN 912 у наступних типорозмірах:
М20×1,5×50, М20×1,5×55, М20×1,5×60, М20×1,5×65, М20×1,5×70, М20×1,5×75, М20× 1,5×80, М20×1,5×90, М20×1,5×100, М20×1,5×120, М20×1,5×140.

Технічні характеристики гвинта М20 (мм):
|
Номінальний діаметр |
D |
М20 |
|
Крок різьблення (дрібний) |
P |
1.5 |
|
Довжина різьблення |
b |
52 |
|
Діаметр голівки |
dk |
30 |
|
Висота голівки |
k |
20 |
|
Розмір під ключ |
S |
17 |
Для замовлення гвинта зв'яжіться з менеджерами компанії «Зевс». Також звертайтеся щодо купівлі інших видів кріплень. Наші фахівці дадуть необхідну консультацію та приймуть замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 30 мм |
| Висота головки | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
- Ціна: від 155 ₴/кг
- Спосіб упаковки: картонний короб




