Гвинт М24×2 DIN 912, ГОСТ 11738-84 з внутрішнім шестигранником і дрібною різьбою
Гвинт із циліндричною голівкою під внутрішній шестигранник випускають відповідно до стандартів DIN 912 та ГОСТ 11738-84. Установка даного металовиробу проводиться на одному рівні з поверхнею деталей, що скріплюються.
Деталь із внутрішнім шестигранником та дрібним різьбленням застосовують у конструкціях, що працюють при вібрації або змінних навантаженнях, а значить, що вимагають досягнення максимального зусилля затягування. Також дрібний крок різьблення дозволяє збільшити герметичність з'єднання.
За ISO 21269 виготовляються тільки гвинти з найвищим класом міцності 12.9, який досягається термообробкою виробів, виготовлених з високоякісної легованої сталі 30ХГСА. Наша компанія пропонує купити високоміцний гвинт DIN 912 у наступних типорозмірах:
М24х2х60, М24х2х65, М24х2х70, М24х2х75, М24х2х80, М24х2х90, М24х2х100, М20х1,5х120, М24×2×140.

Технічні характеристики гвинта М24 (мм):
|
Номінальний діаметр |
D |
М24 |
|
Крок різьблення (дрібний) |
P |
2 |
|
Довжина різьблення |
b |
60 |
|
Діаметр голівки |
dk |
36 |
|
Висота голівки |
k |
24 |
|
Розмір під ключ |
S |
19 |
Для замовлення високоміцних гвинтів – зверніться до наших менеджерів за телефоном, електронною поштою або за допомогою спеціальних полів на сайті компанії «Зевс». Потужності підприємства дозволяють на замовлення виготовити кріплення, відмінне від стандартів за формою та типорозміром. Доставляємо металовироби у всі регіони України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Діаметр головки | 36 мм |
| Висота головки | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
- Ціна: від 160 ₴/кг
- Спосіб упаковки: картонний короб




