Кільце М70 DIN 472, ГОСТ 13943-86 стопорне внутрішнє
Стопорне кільце ГОСТ 13943-86 - це метизний виріб, що виготовляється із пружинної сталі марки 65Г. Його призначенням є забезпечення надійної фіксації концентричних елементів у отворі. Наприклад, в авто- або машинобудуванні для кріплення важелів, осей, шестерень або підшипників.
Пружинне внутрішнє кільце М70 за допомогою спеціальних пристроїв стискають до діаметра отвору, після чого встановлюють призначене місце. Кільце ексцентричне DIN 472 має різну ширину, так як центри зовнішнього і внутрішнього кіл зміщені відносно один одного (присутній ексцентрик).

Розміри стопорного кільця М70 DIN 472 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Діаметр отвору |
d1 |
70 |
|
Товщина кільця |
s |
2.5 |
|
Зовнішній діаметр кільця |
d3 |
74.5 |
|
Діаметр отвору, min |
d5 |
3 |
|
Ширина кільця, max |
b |
6.2 |
|
Діаметр у вільному стані |
d2 |
73 |
|
Ширина канавки, H13 |
m |
2.65 |
|
Висота кромки, min |
n |
4.5 |
|
Вага, г |
|
17.6 |
Компанія «Зевс» зарекомендувала себе надійним постачальником продукції кріплення
Купуючи кріплення у нас, ви в найкоротший термін та за вигідною ціною отримаєте метиз високої якості у будь-який регіон України. В наявності вироби, що відповідають вітчизняним та європейським стандартам. Під замовлення виготовимо спецкріплення за кресленнями замовника. Як сировину використовуємо вуглецеві та леговані сталі, нержавіючу сталь або латунь. Дві перші можуть поставлятися оцинковані або без покриття зі звичайним або високим класом міцності. Телефонуйте – менеджери дадуть відповіді на всі питання і приймуть замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стопорного кільця | Внутрішнє |
| Матеріал кільця | Пружинна сталь |
| Умовний діаметр кільця | 70 мм |
| Товщина кільця | 2.5 мм |
| Ширина кільця | 6.2 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 472, ГОСТ 13943-86 |
- Ціна: від 8,32 ₴




