Кільце М195 DIN 472, ГОСТ 13943-86 стопорне внутрішнє
Кільця внутрішні пружинні призначені для фіксування підшипників в отворах в корпусі. З використанням металовиробів DIN 472 підшипниковий вузол може багато разів піддаватися розбиранню, при цьому надійність з'єднання залишиться, як і раніше, на високому рівні.
Для встановлення кільце ексцентричне (зі зміщеними центрами зовнішнього та внутрішнього кіл) стискають за допомогою спеціального інструменту до діаметра отвору і монтують на задане місце.
Кріплення М195 виробляють із пружинної сталі 65Г, що забезпечує необхідну пружність кріпильного елемента. У нас ви можете купити кільце стопорне кругле ГОСТ 13943-86 і DIN 472, відмінність між якими полягає в товщині виробу в деяких типорозмірах.

Розміри стопорного кільця М195 DIN 472 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Діаметр отвору |
d1 |
195 |
|
Товщина кільця |
s |
4 |
|
Зовнішній діаметр кільця |
d3 |
204.5 |
|
Діаметр отвору, min |
d5 |
4 |
|
Ширина кільця, max |
b |
13.8 |
|
Діаметр у вільному стані |
d2 |
200 |
|
Ширина канавки, H13 |
m |
4.15 |
|
Висота кромки, min |
n |
7.5 |
|
Вага, г |
|
176 |
Компанія «Зевс» зарекомендувала себе надійним постачальником продукції кріплення
Купуючи кріплення у нас, ви в найкоротший термін та за вигідною ціною отримаєте метиз високої якості у будь-який регіон України. В наявності вироби, що відповідають вітчизняним та європейським стандартам. Під замовлення виготовимо спецкріплення за кресленнями замовника. Як сировину використовуємо вуглецеві та леговані сталі, нержавіючу сталь або латунь. Дві перші можуть поставлятися оцинковані або без покриття зі звичайним або високим класом міцності. Телефонуйте – менеджери дадуть відповіді на всі питання і приймуть замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стопорного кільця | Внутрішнє |
| Матеріал кільця | Пружинна сталь |
| Умовний діаметр кільця | 195 мм |
| Товщина кільця | 4 мм |
| Ширина кільця | 13.8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 472, ГОСТ 13943-86 |
- Ціна: від 359,99 ₴




