Кільце М320 DIN 472, ГОСТ 13943-86 стопорне внутрішнє
Внутрішні стопорні кільця ГОСТ 13943-86 - кріплення, що дозволяє здійснити фіксацію необхідних елементів в отворі. Отримане з'єднання відрізняється довговічністю, простотою та невисокою ціною. Перевагою ексцентричних кілець М320 є можливість багаторазового розбирання.
Конструктивно метиз, виготовлений за DIN 472, є незамкненим кільцем, доповненим двома монтажними отворами для щипців (знімача), за допомогою яких при встановленні виріб стискається до розміру діаметра отвору.
Розміри стопорного кільця М320 DIN 472 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Діаметр отвору |
d1 |
320 |
|
Товщина кільця |
s |
3.5 |
|
Зовнішній діаметр кільця |
d3 |
331 |
|
Ширина кільця, max |
b |
16 |
|
Ширина канавки, H13 |
m |
3.4 |
|
Висота кромки, min |
n |
12 |
|
Вага, г |
|
220.4 |
Компанія «Зевс» зарекомендувала себе надійним постачальником продукції кріплення
Купуючи кріплення у нас, ви в найкоротший термін та за вигідною ціною отримаєте метиз високої якості у будь-який регіон України. В наявності вироби, що відповідають вітчизняним та європейським стандартам. Під замовлення виготовимо спецкріплення за кресленнями замовника. Як сировину використовуємо вуглецеві та леговані сталі, нержавіючу сталь або латунь. Дві перші можуть поставлятися оцинковані або без покриття зі звичайним або високим класом міцності. Телефонуйте – менеджери дадуть відповіді на всі питання і приймуть замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стопорного кільця | Внутрішнє |
| Матеріал кільця | Пружинна сталь |
| Умовний діаметр кільця | 320 мм |
| Товщина кільця | 3.5 мм |
| Ширина кільця | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 472, ГОСТ 13943-86 |
- Ціна: від 738,72 ₴




