Гвинт М4 DIN 653 з накаткою низький
Притискний гвинт М4 з накаткою застосовується у випадках, коли потрібне ручне налаштування механізмів, що здійснюється затягуванням гвинта. Виготовляють кріплення за європейським стандартом DIN 653 із вуглецевої сталі.
Готовий виріб можуть піддавати оцинковування для збільшення характеристик міцності. Даний металовироб випускають з циліндричною головкою, яка доповнена накаткою, для зручності ручної затяжки і стрижнем по всій довжині якого розташовується метричне різьблення.

Технічні характеристики гвинта М4 (мм):
|
Номінальний діаметр різьби |
d |
М4 |
|
Крок різьби |
P |
0.7 |
|
Діаметр голівки |
dk nom |
16 |
|
Висота голівки |
knom |
3.5 |
|
Висота підголівника |
an |
2.1 |
Замовити гвинти притискні з накаткою DIN 653 можна на сайті компанії «Зевс» за низькою ціною.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу, при мінімальному терміні комплектування замовлення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | З накаткою |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Діаметр головки | 16 мм |
| Висота головки | 3.5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 653 |
- Ціна: від 38,25 ₴
- Спосіб упаковки: картонний короб




