Гвинт М5 ГОСТ 17475-80, DIN 963 з потайною голівкою і прямим шліцом з латуні
Гвинти ГОСТ 17475-80, DIN 963 М5 виготовляються з латуні та можуть застосовуватися в конструкціях, що піддаються різним навантаженням (динамічним, вібраційним тощо), оскільки матеріал, з якого виготовлені ці елементи, має високу міцність та стійкість до впливу корозії. Візуально кріплення являє собою різьбовий стрижень з потайною головкою і прямим шліцом.
Вироби з потайною голівкою використовуються для з'єднання деталей і механізмів з кріпленням урівень. Для цього в з'єднуваному елементі роблять конусоподібний отвір під головку гвинта. Форма головки (при правильній установці) не виступає над поверхнею, створюючи безпечний вузол. Кріплення DIN 963 використовується в з'єднаннях, де неможливо застосувати інший вид металовиробів. Гвинт вкручується за допомогою викрутки з прямим шліцом.

Основні характеристики гвинта М5 (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
|
Діаметр метричного різьби |
d |
М5 |
|
|
Крок різьби |
Р |
0.8 | |
|
Діаметр голівки |
dk |
макс |
9.2 |
|
мін |
8.84 | ||
|
Висота голівки |
K(макс) |
2.5 | |
Замовити гвинти ГОСТ 17475-80, DIN 963 із потайною головкою з латуні можна на сайті компанії «Зевс», зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості на металовироби. Доставка здійснюється по всій Україні у визначені терміни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. У нашому каталозі представлений великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Вид шліца | Прямий (плоский) |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Латунь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 9.2 мм |
| Висота головки | 2.5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 17475-80, DIN 963 |
- Ціна: від 4,12 ₴




