Гвинт М6 ГОСТ 17475-80, DIN 963 з потайною голівкою і прямим шліцом з латуні
Гвинти ГОСТ 17475-80, DIN 963 М6 виготовляються відповідно до європейського стандарту DIN 963, а також відповідають ГОСТ 17475-80 із потайною голівкою та прямим шліцом. Застосовують їх як кріпильні елементи в найрізноманітніших деталях, конструкціях, автомобільному обладнанні для створення надійного різьбового з'єднання.
Монтують вироби врівень, для цього в з'єднуваному металевому елементі робиться конусоподібне поглиблення під головку гвинта. Матеріал виготовлення — латунь, завдяки її високій міцності та стійкості до корозії латунні вироби можна експлуатувати у вологому середовищі та агресивних умовах протягом тривалого часу без втрати міцнісних характеристик кріплення.

Основні характеристики гвинта М6 (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
|
Діаметр метричного різьби |
d |
М6 |
|
|
Крок різьби |
Р |
1 |
|
|
Діаметр голівки |
dk |
макс |
11 |
|
мін |
10.57 |
||
|
Висота голівки |
K (макс) |
3 |
|
Замовити гвинти ГОСТ 17475-80, DIN 963 із потайною голівкою з латуні можна на сайті компанії «Зевс», зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості на металовироби. Доставка здійснюється по всій Україні у визначені терміни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. У нашому каталозі представлений великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Вид шліца | Прямий (плоский) |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Латунь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 11 мм |
| Висота головки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 17475-80, DIN 963 |
- Ціна: від 6,86 ₴




