Гвинт М8 ГОСТ 17475-80, DIN 963 з потайною голівкою і прямим шліцом з латуні
Гвинти ГОСТ 17475-80, DIN 963 М8 — кріплення з потайною голівкою на одному кінці та різьбою для вкручування в одну зі з'єднуваних деталей на іншому. Тіло елемента покрите метричною різьбою (повною/неповною). Латунні гвинти мають ряд переваг перед металевими, такі як висока міцність, стійкість до корозії, немагнітність, гігієнічність.
Елементи з потайною голівкою необхідні для фіксації механізмів, частин конструкцій з кріпленням урівень. Для цього в металевій деталі, яку потрібно закріпити, проробляється отвір у формі конуса під голівку гвинта. При правильній установці голівка виробу заглиблюється в з'єднувану поверхню, створюючи невидимий і безпечний вузол.

Основні характеристики гвинта М8 (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
|
Діаметр метричного різьби |
d |
М8 |
|
|
Крок різьби |
Р |
1.25 | |
|
Діаметр голівки |
dk |
макс |
14.5 |
|
мін |
14.07 | ||
|
Висота голівки |
K (макс) |
4 | |
Замовити гвинти ГОСТ 17475-80, DIN 963 із потайною голівкою з латуні можна на сайті компанії «Зевс», зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості на металовироби. Доставка здійснюється по всій Україні у визначені терміни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. У нашому каталозі представлений великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Вид шліца | Прямий (плоский) |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Латунь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Діаметр головки | 14.5 мм |
| Висота головки | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 17475-80, DIN 963 |
- Ціна: від 13,19 ₴




