Гвинт М10 ГОСТ 17475-80, DIN 963 з потайною голівкою і прямим шліцом з латуні
Гвинти за стандартами ГОСТ 17475-80, DIN 963 М10 – це кріпильні вироби з потайною голівкою на одному кінці та метричною різьбою на іншому. Вони призначені для вмонтування елементів урівень і застосовуються при з'єднанні деталей механізмів, конструкційних вузлів та під час складання меблів. Для правильного монтажу в деталі, що з'єднується, виконується конічне поглиблення під головку гвинта.
Гвинти DIN 963 М10 виготовляються з латуні, оскільки цей матеріал відрізняється високою міцністю та стійкістю до корозії. Латунне кріплення підходить для використання у вузлах та конструкціях, що піддаються частим циклічним, динамічним та вібраційним навантаженням, не чинячи негативного впливу на надійність з'єднання.

Основні характеристики гвинта М10 (мм):
|
Опис |
Характеристика |
Значення |
|
|
Діаметр метричної різьби |
d |
М10 |
|
|
Крок різьби |
Р |
1.5 |
|
|
Діаметр голівки |
dk |
макс |
18 |
|
мін |
17.6 |
||
|
Висота голівки |
K (макс) |
5 |
|
Замовити гвинти ГОСТ 17475-80, DIN 963 із потайною головкою з латуні можна на сайті компанії «Зевс», зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості на металовироби. Доставка здійснюється по всій Україні у визначені терміни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. У нашому каталозі представлений великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Вид шліца | Прямий (плоский) |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Латунь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 18 мм |
| Висота головки | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 17475-80, DIN 963 |
- Ціна: від 31,55 ₴




