Шайба Ф14 ГОСТ 11371-78, DIN 125, плоска, з латуні
Латунна шайба Ф14 ГОСТ 11371-78, DIN 125 – різновид кріпильних виробів у вигляді металевого кільця, що використовується в болтовому з'єднанні.
Кріплення виготовляють з латуні та можуть експлуатувати в конструкціях, які піддаються динамічним, циклічним і вібраційним навантаженням, оскільки матеріал виготовлення має високу міцність, стійкість до корозії та добре переносить низькі температури.
Плоскі шайби застосовуються для захисту з'єднуваних поверхонь, збільшення опорної площі та запобігання «перетягуванню» різьби. Також металовироби можуть використовуватися у разі побоювання провалювання голівки болта або гайки в отвір у деталях.

Технічні характеристики шайби Ф14 ГОСТ 11371-78, DIN 125 (мм):
|
Характеристика |
Значення |
|
Номінальний діаметр шайби D |
Ф14 |
|
Внутрішній діаметр, d1 |
15 |
|
Зовнішній діаметр, d2 |
28 |
|
Товщина, h |
2.5 |
Замовити плоскі латунні шайби ГОСТ 11371-78, DIN 125 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте металовироби найвищої якості з мінімальним терміном виконання замовлення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. У разі виникнення труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. У нас ви знайдете великий асортимент кріпильних елементів за ціною нижче середньоринкового показника. Вся продукція відповідає стандартам ГОСТ, DIN, ISO.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 28 мм |
| Товщина шайби | 2.5 мм |
| Матеріал шайби | Латунь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78, DIN 125 |
- Ціна: від 19,28 ₴




