Шайба Ф18 ГОСТ 11371-78, DIN 125, плоска, з латуні
Латунна шайба Ф12 за ГОСТ 11371-78, DIN 125 виготовляється зі сплаву Л63, який складається з 63% міді та 37% цинку. Завдяки такому співвідношенню компонентів вироби з цього матеріалу мають високу стійкість до корозії, низький коефіцієнт тертя та легко піддаються обробці. Також вони мають тривалий термін експлуатації.
Конструкційно кріплення виготовляють у вигляді металевого плоского диска з центральним отвором. Плоскі шайби застосовуються для захисту поверхні з'єднуваних елементів, запобігання «перетягуванню» різьби, створення більшої опорної площі.

Технічні характеристики шайби Ф18 ГОСТ 11371-78, DIN 125 (мм):
|
Характеристика |
Значення |
|
Номінальний діаметр шайби D |
Ф18 |
|
Внутрішній діаметр, d1 |
19 |
|
Зовнішній діаметр, d2 |
34 |
|
Товщина, h |
3 |
Замовити плоскі латунні шайби ГОСТ 11371-78, DIN 125 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте металовироби найвищої якості з мінімальним терміном виконання замовлення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. У разі виникнення труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. У нас ви знайдете великий асортимент кріпильних елементів за ціною нижче середньоринкового показника. Вся продукція відповідає стандартам ГОСТ, DIN, ISO.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 34 мм |
| Товщина шайби | 3 мм |
| Матеріал шайби | Латунь |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | H-3 |
| Стандарт | ГОСТ 11371-78, DIN 125 |
- Ціна: від 37,91 ₴




