Гвинт М14 DIN 912, ГОСТ 11738-84 з циліндричною голівкою і внутрішнім шестигранником
Високоміцний гвинт – це кріпильний елемент, що вкручується в різьбовий отвір у деталі, що з'єднується. Можливість здійснювати з'єднання без гайки (порівняно з парою болт-гайка) дозволяє знизити кінцеву масу, розмір і вартість конструкції. Метизи, що виконуються за стандартами ГОСТ 11737-84 та DIN 912, відрізняються голівкою циліндричної форми з внутрішнім шестигранником.
Така конструкція забезпечує такі переваги:
- максимальний момент затягування виробів, що стягуються;
- можливість використовувати гвинти у вібронавантажених з'єднаннях;
- шестигранний шліц можна неодноразово монтувати без втрати якості з'єднання.

Технічні характеристики гвинтів М14 по DIN 912 (мм):
|
Номінальний діаметр |
D |
М14 |
|
Крок різьби |
P |
2 |
|
Діаметр голівки |
Dk |
21 |
|
Висота голівки |
K |
14 |
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
S |
12 |
|
Клас міцності |
- |
12.9 |
ГОСТ 11738-84 регламентує виготовлення гвинтів М14 з наступною довжиною і масою:
|
Довжина гвинта (мм) |
Вага одного гвинта (г) |
|
25 |
55,57 |
|
30 |
60,54 |
|
35 |
65,51 |
|
40 |
70,48 |
|
45 |
75,45 |
|
50 |
80,42 |
|
55 |
85,39 |
|
60 |
94,64 |
|
65 |
100,67 |
|
70 |
106,71 |
|
75 |
112,75 |
|
80 |
118,79 |
|
90 |
130,87 |
|
100 |
142,95 |
|
110 |
155,03 |
|
120 |
167,10 |
|
130 |
179,18 |
|
140 |
191,26 |
Замовити гвинти із внутрішнім шестигранником DIN 912, ГОСТ 11738-84 клас міцності 12.9 можна на сайті компанії «Зевс» зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу, при мінімальному терміні комплектування замовлення. У нас ви знайдете великий асортимент кріплення за ціною, нижчою від середньоринкового показника. Доставка здійснюється по всій Україні одразу після внесення оплати. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ми виготовляємо деталі за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Крок різьби | 2 мм |
| Діаметр головки | 21 мм |
| Висота головки | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
- Ціна: від 19,73 ₴




