Гвинт М18 DIN 912, ГОСТ 11738-84 з циліндричною голівкою і внутрішнім шестигранником
Гвинт із внутрішнім шестигранником по DIN 912 – стрижень із гладкою та різьбовою частинами, на одному кінці якого знаходиться циліндрична голівка із шестигранним шліцем.
Метизи, що мають клас міцності 12.9, виконуються зі сталей 30ХГСА, 30Х3МФ, 30Х2НМФА, 20Х2НМТРБ. Вже готові вироби загартовуються у спеціальних сумішах, завдяки чому гвинти можуть застосовуватися у відповідальних конструкціях, що піддаються впливу колосальних навантажень.

Технічні характеристики гвинтів М18 DIN 912 (мм):
|
Номінальний діаметр |
D |
М18 |
|
Крок різьби |
P |
2.5 |
|
Діаметр голівки |
Dk |
27 |
|
Висота голівки |
K |
18 |
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
S |
14 |
|
Клас міцності |
- |
12.9 |
ГОСТ 11738-84 регламентує виготовлення гвинтів М18 з наступною довжиною і масою:
|
Довжина гвинта (мм) |
Вага одного гвинта (г) |
|
30 |
117,07 |
|
35 |
125,33 |
|
40 |
133,60 |
|
45 |
141,86 |
|
50 |
150,12 |
|
55 |
158,38 |
|
60 |
166,65 |
|
65 |
180,76 |
|
70 |
190,74 |
|
75 |
200,72 |
|
80 |
210,71 |
|
90 |
230,67 |
|
100 |
250,64 |
|
110 |
270,60 |
|
120 |
290,57 |
|
130 |
310,54 |
|
140 |
330,50 |
|
150 |
350,47 |
|
160 |
370,43 |
Замовити гвинти із внутрішнім шестигранником DIN 912, ГОСТ 11738-84 клас міцності 12.9 можна на сайті компанії «Зевс» зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу, при мінімальному терміні комплектування замовлення. У нас ви знайдете великий асортимент кріплення за ціною, нижчою від середньоринкового показника. Доставка здійснюється по всій Україні одразу після внесення оплати. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ми виготовляємо деталі за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 18 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Діаметр головки | 27 мм |
| Висота головки | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
- Ціна: від 55,67 ₴




