Гвинт М33 DIN 912, ГОСТ 11738-84 з циліндричною голівкою і внутрішнім шестигранником
Високоміцні гвинти - один із найпоширеніших видів метизної продукції, являє собою, як і болт, циліндричний стрижень з різьбленням і потовщенням (голівкою) на одному з кінців. На відміну від болта, гвинт призначений, в основному, не для нагвинчування гайки, а для вкручування безпосередньо в отвір в деталі, в якому спеціально нарізається різьблення.
Тим самим зменшуються габарити, маса і вартість готової продукції (за рахунок відсутності гайки), саме з'єднання стає менш рухомим (завдяки скороченню кількості деталей, між якими можуть бути люфти), ніж у з'єднанні болт-гайка.

Технічні характеристики гвинтів М33 DIN 912 (мм):
|
Номінальний діаметр |
D |
М33 |
|
Крок різьби |
P |
3.5 |
|
Діаметр голівки |
Dk |
50 |
|
Висота голівки |
K |
33 |
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
S |
24 |
|
Клас міцності |
- |
12.9 |
Замовити гвинти із внутрішнім шестигранником DIN 912, ГОСТ 11738-84 клас міцності 12.9 можна на сайті компанії «Зевс» зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу, при мінімальному терміні комплектування замовлення. У нас ви знайдете великий асортимент кріплення за ціною, нижчою від середньоринкового показника. Доставка здійснюється по всій Україні одразу після внесення оплати. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ми виготовляємо деталі за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 33 мм |
| Крок різьби | 3.5 мм |
| Діаметр головки | 50 мм |
| Висота головки | 33 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
- Ціна: 447,70 ₴




