Гвинт М36 DIN 912, ГОСТ 11738-84 з циліндричною голівкою і внутрішнім шестигранником
ГОСТ 11738-84 (аналог DIN 912) – це вітчизняний стандарт, відповідно до вимог якого виробляють гвинти, що мають голівку у формі циліндра із внутрішнім шестигранником. Дане кріплення часто застосовують при будівництві мостів, капітальних споруд та інших конструкцій, що зазнають колосальних навантажень.
Клас міцності 12.9 означає, що найбільша руйнівна напруга може досягати 1200 МПа. Шестигранний шліц має низьку ймовірність зриву насічки, тому його можна багаторазово закручувати/відкручувати – надійність з'єднання залишиться на колишньому високому рівні. За допомогою шестигранного Г-подібного ключа гвинту можна передати максимальне зусилля під час затягування. Це робить отриманий вузол більш надійним та вібростійким.

Технічні характеристики гвинтів М36 DIN 912 (мм):
|
Номінальний діаметр |
D |
М36 |
|
Крок різьби |
P |
4 |
|
Діаметр голівки |
Dk |
54 |
|
Висота голівки |
K |
36 |
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
S |
27 |
|
Клас міцності |
- |
12.9 |
Замовити гвинти із внутрішнім шестигранником DIN 912, ГОСТ 11738-84 клас міцності 12.9 можна на сайті компанії «Зевс» зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробу, при мінімальному терміні комплектування замовлення. У нас ви знайдете великий асортимент кріплення за ціною, нижчою від середньоринкового показника. Доставка здійснюється по всій Україні одразу після внесення оплати. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ми виготовляємо деталі за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 36 мм |
| Крок різьби | 4 мм |
| Діаметр головки | 54 мм |
| Висота головки | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
- Ціна: від 563,46 ₴




