Болт М5 ГОСТ 7805-70, ГОСТ 7798-70, DIN 931, DIN 933 з латуні
Болти М5 — металовироби у формі циліндричного різьбового стрижня та шестигранної голівки. Вони призначені для створення надійних різьбових з'єднань окремих деталей і частин конструкцій у машинобудуванні, приладобудуванні та будівництві. Для запобігання деформації елементів або самовідкручування гайки під голівку болта і під гайку підкладають різні шайби.
Виготовляють кріплення з латуні марки Л63, оскільки матеріал виготовлення має високу міцність, стійкість до корозії, є немагнітним і добре переносить температурні режими; латунні вироби можна експлуатувати у вологому середовищі та агресивних умовах протягом тривалого часу без негативного впливу на з'єднувальний вузол.

Технічні характеристики болта М5 (мм):
|
Номінальний діаметр |
d |
М5 |
|
Крок різьби |
P |
0.8 |
|
Довжина різьби |
b |
16 |
|
Висота голівки |
k |
3.5 |
|
Розмір «під ключ» |
S |
8 |
Теоретична маса болтів (1000 шт.) М5 ГОСТ 7805-70
|
Довжина болта (мм) |
Вага (кг) |
|
6 |
2,190 |
|
8 |
2,472 |
|
10 |
2,754 |
|
12 |
3,036 |
|
14 |
3,318 |
|
16 |
3,600 |
|
18 |
4,062 |
|
20 |
4,371 |
|
22 |
4,679 |
|
25 |
5,142 |
|
28 |
5,605 |
|
30 |
5,913 |
|
32 |
6,222 |
|
35 |
6,685 |
|
38 |
7,147 |
|
40 |
7,456 |
|
45 |
8,227 |
|
50 |
8,999 |
|
55 |
8,769 |
|
60 |
10,540 |
|
65 |
11,310 |
|
70 |
12,080 |
|
75 |
12,850 |
|
80 |
13,630 |
Замовити болти ГОСТ 7805-70, ГОСТ 7798-70, DIN 931, DIN 933 з латуні можна на сайті компанії «Зевс», залишивши заявку онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижче ринку на 3-10%. Завжди в наявності на складі великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально короткі терміни. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Вся продукція постачається після попередньої перевірки в ВТК.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Матеріал болта | Латунь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Висота головки | 3.5 мм |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7805-70, ГОСТ 7798-70, DIN 931, DIN 933 |
- Ціна: від 5,74 ₴




