Болт М6 ГОСТ 7805-70, ГОСТ 7798-70, DIN 931, DIN 933 з латуні
Болти М6 із шестигранною голівкою використовуються у будівельній галузі, машинобудуванні та виробництві меблів. Основною сферою застосування кріплення, виготовленого за ГОСТ 7805-70 (DIN 931, ISO 4014), є з’єднання, які можуть зазнавати статичних, циклічних та ударних (динамічних) навантажень.
Як сировину для виготовлення металовиробів обирають латунь типу Л63. Латунні елементи стійкі до корозії, тому можуть експлуатуватися у вологому середовищі та агресивних умовах протягом необмеженого терміну. Разом із болтами використовують гайки та шайби (відповідного типорозміру) для надійності вузла та запобігання його самовільному відкручуванню.

Технічні характеристики болта М6 (мм):
|
Номінальний діаметр |
d |
М6 |
|
Крок різьби |
P |
1 |
|
Довжина різьби |
b |
18 |
|
Висота голівки |
k |
4 |
|
Розмір «під ключ» |
S |
10 |
Теоретична маса болтів (1000 шт.) М6 ГОСТ 7805-70
|
Довжина болта (мм) |
Вага (кг) |
|
8 |
4,306 |
|
10 |
4,712 |
|
12 |
5,118 |
|
14 |
5,524 |
|
16 |
5,930 |
|
20 |
6,742 |
|
25 |
7,871 |
|
30 |
8,981 |
|
35 |
10,090 |
|
40 |
11,200 |
|
45 |
12,310 |
|
50 |
13,420 |
|
55 |
14,530 |
|
60 |
15,640 |
|
70 |
17,870 |
|
75 |
18,980 |
|
80 |
20,090 |
|
85 |
21,200 |
|
90 |
22,310 |
Замовити болти ГОСТ 7805-70, ГОСТ 7798-70, DIN 931, DIN 933 з латуні можна на сайті компанії «Зевс», залишивши заявку онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижче ринку на 3-10%. Завжди в наявності на складі великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально короткі терміни. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Вся продукція постачається після попередньої перевірки в ВТК.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Матеріал болта | Латунь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Висота головки | 4 мм |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7805-70, ГОСТ 7798-70, DIN 931, DIN 933 |
- Ціна: від 9,57 ₴




