Болт М8 ГОСТ 7805-70, ГОСТ 7798-70, DIN 931, DIN 933 з латуні
Болти М8 виготовляються з латуні та можуть використовуватися в конструкціях і спорудах, що піддаються динамічним, циклічним або вібраційним навантаженням, оскільки латунь має високу міцність і стійкість до корозії.
Кріплення використовується для створення різьбових з'єднань у машинобудуванні, верстатобудуванні, будівництві та побуті. Для запобігання деформації деталей або самовідкручування вузла під голівку болта та під гайку підкладають різні шайби.

Технічні характеристики болта М8 (мм):
|
Номінальний діаметр |
d |
М8 |
|
Крок різьби |
P |
1.25 |
|
Довжина різьби |
b |
22 |
|
Висота голівки |
k |
5.3 |
|
Розмір «під ключ» |
S |
13 |
Теоретична маса болтів (1000 шт.) М8 ГОСТ 7805-70
|
Довжина болта (мм) |
Вага (кг) |
|
8 |
8,668 |
|
10 |
9,394 |
|
12 |
10,120 |
|
14 |
10,850 |
|
16 |
11,570 |
|
18 |
12,300 |
|
20 |
13,020 |
|
22 |
13,750 |
|
25 |
14,840 |
|
28 |
16,330 |
|
30 |
17,120 |
|
32 |
17,910 |
|
35 |
19,090 |
|
38 |
20,280 |
|
40 |
21,070 |
|
45 |
23,040 |
|
50 |
25,020 |
|
55 |
26,990 |
|
60 |
28,970 |
|
65 |
30,940 |
|
70 |
32,910 |
|
75 |
34,890 |
|
80 |
36,860 |
|
85 |
38,840 |
|
90 |
40,810 |
|
95 |
42,790 |
|
100 |
44,760 |
Замовити болти ГОСТ 7805-70, ГОСТ 7798-70, DIN 931, DIN 933 з латуні можна на сайті компанії «Зевс», залишивши заявку онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижче ринку на 3-10%. Завжди в наявності на складі великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально короткі терміни. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Вся продукція постачається після попередньої перевірки в ВТК.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Матеріал болта | Латунь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Висота головки | 5.3 мм |
| Розмір під ключ | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7805-70, ГОСТ 7798-70, DIN 931, DIN 933 |
- Ціна: від 22,05 ₴




