Гвинт М5 DIN 7991 з потайною голівкою і внутрішнім шестигранником
Гвинт з потайною голівкою М5 встановлюється врівень з поверхнею деталей, що скріплюються, що дозволяє знизити травмонебезпечність з'єднання і особливо актуально в конструкціях, що вимагає утворення рівної поверхні.
За DIN 7991 здійснюється виробництво металовиробів із внутрішнім шестигранником, до якого за допомогою Г-подібного ключа можна докласти максимальне зусилля затягування.

Розміри гвинта з потайною голівкою М5 (мм):
|
Номінальний діаметр гвинта |
d |
М5 |
|
Крок різьби |
P |
0.8 |
|
Діаметр голівки |
dk |
10.2 |
|
Висота голівки |
k |
3.1 |
|
Розмір під ключ |
s |
3 |
|
Довжина гвинта |
l |
8-70 |
За DIN 7991 гвинт М5 має вагу, представлену у таблиці:
|
Довжина гвинта (мм) |
Теоретична маса гвинта (г) |
|
8 |
1.6 |
|
10 |
1.85 |
|
12 |
2.1 |
|
14 |
2.35 |
|
16 |
2.59 |
|
18 |
2.84 |
|
20 |
3.09 |
|
22 |
3.34 |
|
25 |
3.71 |
|
30 |
4.33 |
|
35 |
5.43 |
|
40 |
6.2 |
|
45 |
7 |
|
50 |
7.74 |
|
60 |
9.28 |
|
70 |
10.82 |
Замовити гвинти із внутрішнім шестигранником та потайною голівкою DIN 7991 можна на сайті компанії «Зевс» всього за кілька хвилин.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте:
- ціни нижчі за ринок на 3-10%;
- знижки при оптовому придбанні кріплення;
- продукцію відповідно до стандартів ГОСТ, DIN, ISO;
- доставку по всій Україні в обумовлені терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 10.2 мм |
| Висота головки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7991 |
- Ціна: від 0,59 ₴
- Спосіб упаковки: Гвинти DIN 7991 упаковуються в картонні коробки, кількість штук в упаковці залежить від діаметра гвинтів, кількість гвинтів кратне 10.




