Гвинт М3 DIN 464 з накатаною високою голівкою
Гвинти з високою накатаною голівкою М3, що відповідають стандарту DIN 464, застосовуються у промисловості та монтажних роботах. Особливість металовиробів – можливість встановлювати їх вручну, без інструментів.
Кріплення складається з стрижня з різьбленням і голівки. Остання має круглу форму, на всьому її периметрі є накатка. Рифлена поверхня дозволяє закручувати виріб руками. Це важливо в умовах обмеженого монтажного простору, в якому важко використовувати гайкові ключі.
Під широкою частиною голівки знаходиться гладкий виступ. Завдяки йому між насічкою і поверхнею конструкції, що скріплюється, залишається зазор. При монтажі до нього поміщаються пальці руки. Це забезпечує щільне затягування.

Основні характеристики гвинта М3 (мм):
|
Номінальний діаметр різьби |
3 |
|
Ширина рифленої частини голівки |
12 |
|
Висота рифленої частини голівки |
2,5 |
|
Загальна висота голівки |
7,5 |
|
Мінімальна ширина голівки |
6 |
Хочете купити гвинт з накатаною високою голівкою М3 DIN 464? На сайті компанії «Зевс» це можна зробити всього за кілька хвилин. Телефонуйте, щоб отримати консультацію менеджера. Для оптовиків ми розробили систему знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально короткі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | З накаткою |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Клас міцності | 5.8 |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Діаметр головки | 12 мм |
| Висота головки | 2.5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 464 |
- Ціна: від 15,39 ₴




