Гвинт М4 DIN 464 з накатаною високою голівкою
Гвинти з високою накатаною голівкою М4 DIN 464 відрізняються від інших металовиробів способом встановлення. Дане кріплення загвинчується вручну, без використання гайкових ключів.
Кріплення є стрижнем з різьбленням і голівкою складної форми. Широке та тонке навершие має насічку по всьому периметру, між ним та стрижнем знаходиться перемичка, яка забезпечує необхідний зазор при монтажі.
Закручується гвинт руками, при цьому рифлена частина не повинна прослизати між пальцями. Конструкція виробу дозволяє використовувати його в тісному просторі (наприклад, всередині електротехнічного приладу). Деталі виготовлені із високоякісної сталі.
Основні характеристики М4 (мм):
|
Номінальний діаметр різьблення |
4 |
|
Ширина рифленої частини голівки |
16 |
|
Висота рифленої частини голівки |
3,5 |
|
Загальна висота голівки |
9,5 |
|
Мінімальна ширина голівки |
8 |
Хочете купити гвинт з накатаною високою голівкою М4 DIN 464? На сайті компанії «Зевс» це можна зробити всього за кілька хвилин. Телефонуйте, щоб отримати консультацію менеджера. Для оптовиків ми розробили систему знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально короткі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | З накаткою |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Клас міцності | 5.8 |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Діаметр головки | 16 мм |
| Висота головки | 3.5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 464 |
- Ціна: від 22,15 ₴




