Гвинт М5 DIN 464 з накатаною високою голівкою
Гвинти М5 DIN 464 з високою накатаною голівкою виготовлені зі сталі, є стрижнем з широким навершшям. Широка частина виробу - кругла, має насічку по всьому периметру, під нею знаходиться виступ.
Особливість кріплення – можливість встановлення без використання ключа або іншого інструменту. Закручування в посадкове місце проводиться вручну, тому гвинт часто застосовується в обмеженому монтажному просторі. Його використовують в електротехнічних приладах, швидкознімних конструкціях та в інших випадках, коли загвинчування з'єднання ключем неможливе.

Основні характеристики гвинта М5 (мм):
|
Номінальний діаметр різьблення |
5 |
|
Ширина рифленої частини голівки |
20 |
|
Висота рифленої частини голівки |
4 |
|
Загальна висота голівки |
11,5 |
|
Мінімальна ширина голівки |
10 |
Хочете купити гвинт з накатаною високою голівкою М3 DIN 464? На сайті компанії «Зевс» це можна зробити всього за кілька хвилин. Телефонуйте, щоб отримати консультацію менеджера. Для оптовиків ми розробили систему знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально короткі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | З накаткою |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Клас міцності | 5.8 |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 20 мм |
| Висота головки | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 464 |
- Ціна: від 33,90 ₴




