Гвинт М6 DIN 464 з накатаною високою голівкою
Гвинти М6 DIN 464, з високою накатаною голівкою, виготовлені зі сталі. Широко застосовуються в промисловості та під час монтажних робіт. За допомогою кріплення даного типу створюють швидкознімні з'єднання, які необхідно збирати без використання інструментів. Кріплення загвинчується вручну, для запобігання прослизання на його голівці є рифлена смуга.
Довжина стрижня варіюється від 6 до 50 міліметрів, на нього нанесена різьба. Між ним і накатаною частиною гвинта знаходиться виступ (перемичка) циліндричної форми. Він притискається до поверхні конструкції та забезпечує зручне положення рук при установці. Металовиріб рекомендується експлуатувати в умовах малих і середніх навантажень.

Основні характеристики гвинта М6 (мм):
|
Номінальний діаметр різьби |
6 |
|
Ширина рифленої частини голівки |
24 |
|
Висота рифленої частини голівки |
5 |
|
Загальна висота голівки |
15 |
|
Мінімальна ширина голівки |
12 |
Хочете купити гвинт з накатаною високою голівкою М6 DIN 464? На сайті компанії «Зевс» це можна зробити всього за кілька хвилин. Телефонуйте, щоб отримати консультацію менеджера. Для оптовиків ми розробили систему знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально короткі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | З накаткою |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Клас міцності | 5.8 |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 24 мм |
| Висота головки | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 464 |
- Ціна: від 77,97 ₴




