Кільце Ф4 DIN 7993-А стопорне зовнішнє
Кільце стопорне для валів Ф4 DIN 7993-А – кріпильний елемент у формі круглого перерізу, що має проріз. Виготовляється кріплення з конструкційної пружинної вуглецевої сталі. Для збільшення міцності та захисту від корозії готовий виріб проходить оцинковування.
Відповідно до стандарту DIN 7993 кільця за способом закріплення випускають два види:
- А (зовнішнє) – призначене для стопоріння валів.
- В - (внутрішнє) для стопоріння в отворах.
Металовиріб використовується у промислових та виробничих галузях. Застосовується в приладобудуванні та машинобудуванні. Він призначений для стопоріння (фіксації) деталей та вузлів на валу. Елементи часто використовують для фіксації підшипників кочення. Вони монтуються в пази (канавки, проточки), так, щоб частина, що виступає, працювала, як плече утримувала кріплення на монтажному місці. Завдяки пружинним властивостям кільця міцно сидять у канавці і не руйнуються в процесі контакту з виробом, що утримується.

Технічні характеристики кільця Ф4 (мм):
|
D1 |
Ф4 |
|
Товщина кільця D4 |
0.8 |
|
Ширина роз'єму e |
1 |
|
Внутрішній діаметр кільця D2 |
3.1 |
|
Діаметр валу під кільце D3 |
3.2 |
Замовити кільце стопорне для валів DIN 7993-A можна на сайті компанії «Зевс» всього за п'ять хвилин.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижче ринку на 3-10%. Вся продукція постачається після попередньої перевірки в ОТК. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально короткі терміни. Ми можемо виготовити кріплення за вашими кресленнями. У нашому каталозі представлений великий асортимент кріпильних виробів з різними типорозмірами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стопорного кільця | Зовнішнє |
| Матеріал кільця | Сталь |
| Умовний діаметр кільця | 4 мм |
| Товщина кільця | 0.8 мм |
| Ширина кільця | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7993-А |
- Ціна: від 0,25 ₴




