Кільце Ф8 DIN 7993-А стопорне зовнішнє
Кільце стопорне для валів Ф8 DIN 7993-А – елемент кріплення у вигляді незавершеного кільця. Виготовляється він із вуглецевої пружинної сталі. На готовий виріб може бути додатково нанесений захисний шар цинку для збільшення міцності, захисту від корозії та експлуатації у сирому середовищі.
Кільце DIN 7993 за способом застосування ділиться на два типи: "А" і "В". Зовнішнє (А) – для стопоріння деталей на валах, внутрішнє (В) – для фіксації елементів в отворах. Зовнішні кільця (А) використовують у машинобудуванні, станкобудуванні як фіксатор (стопор), якщо деталь у процесі роботи переміщається по осі валу. Пружинні властивості кріплення створюють міцну посадку в канавках і не деформуватися при контакті з деталями, які він утримує.

Технічні характеристики кільця Ф8 (мм):
|
D1 |
Ф8 |
|
Товщина кільця D4 |
0.8 |
|
Ширина роз'єму e |
2 |
|
Внутрішній діаметр кільця D2 |
7.1 |
|
Діаметр валу під кільце D3 |
7.2 |
Замовити кільце стопорне для валів DIN 7993-А можна на сайті компанії «Зевс» здійснивши телефонний дзвінок нашим менеджерам.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте ціни нижче за ринок на 3-10%. Завжди на складі великий вибір кріплення з різними типорозмірами. Вся продукція відповідає стандартам ГОСТ, DIN, ISO. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стопорного кільця | Зовнішнє |
| Матеріал кільця | Сталь |
| Умовний діаметр кільця | 8 мм |
| Товщина кільця | 0.8 мм |
| Ширина кільця | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7993-А |
- Ціна: від 0,44 ₴




