Кільце Ф65 DIN 7993-А стопорне зовнішнє
Кільце стопорне для валів Ф65 DIN 7993-А – випускають двох видів: зовнішнє і внутрішнє кільце «А» і «В». Форма «А» призначена для фіксації деталей вала. Форма «В» – для кріплення елементів в отворах.
Завдяки пружинним властивостям кріплення легко монтується в спеціальні пази, надійно утримує з'єднання і забезпечує довговічність механізмів і вузлів при безперервній роботі. Металовиріб виробляють у вигляді незамкнутого кола. Виготовляють його з конструкційної пружинної вуглецевої сталі. З метою захисту від корозії та збільшення міцності готовий виріб проходить цинкування.

Технічні характеристики кільця Ф65 (мм):
|
Номінальний діаметр D1 |
Ф65 |
|
Товщина кільця D4 |
3.2 |
|
Ширина роз'єму e |
4 |
|
Внутрішній діаметр кільця D2 |
61.1 |
|
Діаметр валу під кільце D3 |
61.8 |
Замовити кільце стопорне для валів DIN 7993-A можна на сайті компанії «Зевс», зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікат якості на кріплення. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. У нашому каталозі представлений великий асортимент металовиробів з різними типорозмірами. Вся продукція постачається після попередньої перевірки в ВТК. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стопорного кільця | Зовнішнє |
| Матеріал кільця | Сталь |
| Умовний діаметр кільця | 65 мм |
| Товщина кільця | 3.2 мм |
| Ширина кільця | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7993-А |
- Ціна: від 12,52 ₴




