Кільце Ф70 DIN 7993-А стопорне зовнішнє
Кільце стопорне для валів Ф70 DIN 7993-A – металовиріб у вигляді кільця з прорізом. Виробляють його із конструкційної пружинної вуглецевої сталі різних марок. Для збільшення міцності та захисту від корозії готовий виріб проходить оцинковування.
Застосовують кільця в машинобудуванні, суднобудуванні, авіації, приладобудуванні, для стопоріння підшипників та інших деталей на валах та отворах. Кріплення встановлюють у спеціальні пази з легкістю, завдяки своїм пружинним властивостям, при цьому воно надійно утримує деталі в монтажному місці, запобігаючи їх пересуванню.

Технічні характеристики кільця Ф70 (мм):
|
Номінальний діаметр D1 |
Ф70 |
|
Товщина кільця D4 |
3.2 |
|
Ширина роз'єму e |
5 |
|
Внутрішній діаметр кільця D2 |
66 |
|
Діаметр валу під кільце D3 |
66.8 |
Замовити кільце стопорне для валів DIN 7993-A можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію, виготовлену відповідно до стандартів ГОСТ, DIN, ISO. Доставка здійснюється в обумовлені терміни. У нас ви знайдете великий асортимент кріплення за ціною нижче середньоринкового показника.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стопорного кільця | Зовнішнє |
| Матеріал кільця | Сталь |
| Умовний діаметр кільця | 70 мм |
| Товщина кільця | 3.2 мм |
| Ширина кільця | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7993-А |
- Ціна: від 13,97 ₴




