Кільце Ф90 DIN 7993-А стопорне зовнішнє
Кільце стопорне для валів Ф90 DIN 7993-А – кріплення у формі кола з прорізом. Виготовляється воно з конструкційної пружинної вуглецевої сталі. Для збільшення міцності та експлуатації в сирому середовищі на готовий виріб додатково наносять захисний шар цинку.
Металовиріб використовується в машинобудуванні, верстатобудуванні, промисловості, виробництві для фіксації деталей на валах, підшипників кочення. DIN 7993 випускає два типи кілець тип «А» – зовнішнє і «В» – внутрішнє.
Зовнішнє кільце застосовують для кріплення вузла валу, внутрішнє для фіксації елементів в монтажних гніздах. Установка кріплення типу «А» відбувається в спеціальні канавки, що знаходяться на валу, надійно утримуючи деталь в монтажному місці.

Технічні характеристики кільця Ф90 (мм):
|
Номінальний діаметр D1 |
Ф90 |
|
Товщина кільця D4 |
3.2 |
|
Ширина роз'єму e |
5 |
|
Внутрішній діаметр кільця D2 |
86 |
|
Діаметр валу під кільце D3 |
86.8 |
Замовити кільце стопорне для валів DIN 7993-A можна на сайті компанії «Зевс», залишивши заявку онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію після попередньої перевірки в ВТК. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. У нашому каталозі представлений великий асортимент виробів з різними типорозмірами. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стопорного кільця | Зовнішнє |
| Матеріал кільця | Сталь |
| Умовний діаметр кільця | 90 мм |
| Товщина кільця | 3.2 мм |
| Ширина кільця | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7993-А |
- Ціна: від 17,66 ₴




