Кільце Ф95 DIN 7993-А стопорне зовнішнє
Кільце стопорне для валів Ф95 DIN 7993-А – застосовується в машинобудуванні, приладобудуванні, верстатобудуванні, для фіксації деталей на валах, підшипників кочення або в отворах. Подібні стопорні кільця застосовують при невеликих осьових навантаженнях.
Виготовляють у двох видах: зовнішнє «А» і внутрішнє «В». Зовнішнє кільце призначене для стопорного кріплення деталі вала, коли вона в процесі роботи переміщається по його осі, внутрішні – при кріпленні елементів в отворах.
Візуально металовироби являють собою металеве неповне коло. Виробляють його з конструкційної пружинної вуглецевої сталі. На готовий виріб додатково наносять шар цинку, для захисту від корозії та збільшення міцності.

Технічні характеристики кільця Ф95 (мм):
|
Номінальний діаметр D1 |
Ф95 |
|
Товщина кільця D4 |
3.2 |
|
Ширина роз'єму e |
5 |
|
Внутрішній діаметр кільця D2 |
91 |
|
Діаметр валу під кільце D3 |
91.8 |
Замовити кільце стопорне для валів DIN 7993-A можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринкової на 3-10%.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте доставку по всій Україні в максимально короткі терміни. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. При виникненні труднощів у виборі виробів або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стопорного кільця | Зовнішнє |
| Матеріал кільця | Сталь |
| Умовний діаметр кільця | 95 мм |
| Товщина кільця | 3.2 мм |
| Ширина кільця | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7993-А |
- Ціна: від 18,31 ₴




