Шайба Ф12 DIN 463 з двома лапками
Стопорна шайба з двома лапками DIN 463 Ф12 – кріплення, яке призначене для установки в парі з гайками, гвинтами та болтами. Запобігає самовідгвинчуванню різьбових з'єднань при їх експлуатації. Металовиріб виконаний у вигляді кільцеподібної пластини з металу. Має отвір під стрижень болта, ширина якого – 13 (мм). Зовнішній діаметр кільця дорівнює 24 (мм). Товщина виробу – 1 міліметр.
По краях виробу знаходяться два виступи, під кутом 90 градусів один відносно одного. Ширина обох – 12 (мм), довжина коротшої лапки – 15 (мм), іншої – 28 (мм). У процесі монтажу з'єднання вони загинаються за голівку болта, грань гайки або край станини, що забезпечує щільну фіксацію вузла в нерухомому положенні. Матеріал виробництва – високоякісна сталь. Для додання стійкості до корозії на неї наноситься цинкове покриття. Це продовжує термін служби кріплення.

Розміри стопорної шайби Ф12 DIN 463 (мм):
|
Номінальний діаметр |
12 |
|
Внутрішній діаметр |
13 |
|
Зовнішній діаметр |
24 |
|
Товщина |
1 |
|
Коротка лапка |
15 |
|
Довга лапка |
28 |
|
Ширина лапки |
12 |
Замовити стопорну шайбу з двома лапками, яка відповідає стандарту DIN 463, можна на сайті заводу «Зевс» оптом і в роздріб.
У нашій компанії ви отримаєте професійну консультацію менеджера. Оптовикам надаються знижки. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Всі представлені в каталозі товари проходять суворий контроль якості. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. У нас ви знайдете великий асортимент кріплення за ціною нижче середньоринкового показника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Стопорна з лапками |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Внутрішній діаметр | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Товщина шайби | 1 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 463 |
- Ціна: від 3,28 ₴




